Фірмовий бланк

 

Вих. № ________

від "___” __________ 200_ р.

 

Київський апеляційний господарський суд

01025, м. Київ, пров. Рильський, 8

 

ПОЗИВАЧА:        Товариства з обмеженою відповідальністю

"_______________"

_________, м. ___________________________,

вул. ______________,  буд. ____, к. ______

р/р № _______________  в АКБ "__________",

МФО __________, код ЄДРПОУ _______________

 

ВІДПОВІДАЧ:        Товариство з обмеженою відповідальністю

"_______________"

_________, м. ___________________________,

вул. ______________,  буд. ____, к. ______

р/р № _______________  в АКБ "__________",

МФО __________, код ЄДРПОУ _______________

  

 

АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА

на рішення Господарського суду м. Києва по справі

№ _____ від "___" __________ 200_ р. про повернення коштів за неякісний товар, поставлений по Договору купівлі-продажу на суму ______ (____________________________) гривень

 

         "___” __________ 200_ року Господарським судом м. Києва (суддя _________________) було розглянуто справу № __________ за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” до Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” про повернення коштів за неякісний товар, поставлений по Договору купівлі-продажу на суму ______ (____________________________) гривень, відповідно до якого у задоволенні позовних вимог нам було відмовлено повністю. 

 Разом з тим, вказане рішення підлягає скасуванню, оскільки було прийняте без повного з’ясування всіх обставин, що мають значення для справи, з порушенням норм матеріального і процесуального права, викладені в ньому висновки не відповідають обставинам справи, а також недоведеними є ті обставини, які господарський суд визнав встановленими.

 Рішення підлягає скасуванню з наступних підстав:

 Відповідно до укладеного між нами Договору купівлі-продажу № ___ від "___” _________ 200_ р., за період з "___” _________ 200_ р. по "___” _________ 200_ р. відповідачем нам були продані столярні вироби в асортименті, надалі "товар” на загальну суму ____________ грн. згідно накладних:

№ ___ від "___” _________ 200_ р. на суму ____________ грн.;

№ ___ від "___” _________ 200_ р. на суму ____________ грн.;

№ ___ від "___” _________ 200_ р. на суму ____________ грн.

 Оплата вказаного товару була нами проведена попередньою оплатою, відповідно до платіжного доручення № ___ від "___” _________ 200_ р. в сумі ________ гривень.

 Відповідно до п.п. ___ зазначеного договору, якість поставленої продукції повинна була відповідати діючим в Україні стандартам по якості. 

 Однак, в супереч зазначеним вимогам, поставлена відповідачем продукція не відповідає встановленим стандартам, про що свідчить Акт прийому продукції по кількості і по якості, який було підписано в тому числі і його представниками. Невідповідність стандартам полягає в наступному: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

 Невідповідність стандартам знижує вартість поставленої відповідачем продукції на ________ гривень.

 Про вказану ситуацію ми повідомляли відповідача і пропонували йому пропорційно зменшити ціну продукції і повернути нам переплачені кошти в розмірі ________ гривень. 

 Однак, ніяких дій для остаточного виконання зобов’язань та повернення нам коштів відповідачем вчинено до цього часу не було. Наші неодноразові звернення залишалися ним без відповіді. 

 Разом з тим, всі зазначені в позовній заяві доводи судом прийняті до уваги не були.

 Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 655, 656, 673, 678 Цивільного кодексу України, а також  ст.ст. 91, 93, 94, 103, 104 Господарського процесуального кодексу України, -

 

ПРОШУ:

 

1. Скасувати рішення Господарського суду м. Києва по справі № ____ від "___" __________ 200_ р. за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "_________” до Товариства з обмеженою відповідальністю "_________” про повернення коштів за неякісний товар, поставлений по Договору купівлі-продажу на суму ______ (____________________________) гривень.

2. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” переплачені кошти в розмірі _____ гривень.

3. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” витрати по сплаті державного мита в розмірі _______ (_______________) гривень, а також витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу в розмірі 118,00 (сто вісімнадцять) гривень.

 

 ДОДАТОК:  

1. Копія опису про відправку копії апеляційної скарги відповідачу;

2. Копія квитанції про відправку копії апеляційної скарги відповідачу;

3. Оригінал платіжного доручення про оплату державного мита.

 

 Всього на ______ аркушах.        

 

 

 Директор                                   ___________________

М П

 

 

 

Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар

«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0