Фірмовий бланк

 

Вих. № ________

від "___” __________ 200_ р.

 

Вищий господарський суд України

01011, м. Київ, вул. Копиленка, 6

 

ПОЗИВАЧА:        Товариства з обмеженою відповідальністю

"_______________"

_________, м. ___________________________,

вул. ______________,  буд. ____, к. ______

р/р № _______________  в АКБ "__________",

МФО __________, код ЄДРПОУ _______________

 

 ВІДПОВІДАЧ:        Товариство з обмеженою відповідальністю

"_______________"

_________, м. ___________________________,

вул. ______________,  буд. ____, к. ______

р/р № _______________  в АКБ "__________",

МФО __________, код ЄДРПОУ _______________

 

 

КАСАЦІЙНА СКАРГА

на рішення Господарського суду м. Києва по справі

№ _____ від "___" __________ 200_ р. про стягнення штрафних санкцій за затримку

прийому виконаних робіт по Договору на проведення ремонтних робіт

на суму ______ (____________________________) гривень

  

 "___” __________ 200_ року Господарським судом м. Києва (суддя _________________) було розглянуто справу № __________ за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” до Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” про стягнення штрафних санкцій по Договору на проведення ремонтних робіт на суму ______ (____________________________) гривень, відповідно до якого у задоволенні позовних вимог нам було відмовлено повністю. 

 "___” __________ 200_ року Київським апеляційним господарським судом (головуючий суддя _________________) було розглянуто нашу апеляційну скаргу на вказане рішення господарського суду по справі № __________ і винесено постанову, відповідно до якої рішення Господарського суду м. Києва залишено без змін, а нашу скаргу без задоволення. 

 Разом з тим, вказане рішення і постанова підлягають скасуванню, оскільки були прийняті без повного з’ясування всіх обставин, що мають значення для справи, з порушенням норм матеріального і процесуального права, викладені в них висновки не відповідають обставинам справи, а також недоведеними є ті обставини, які судом визнані встановленими.

Рішення і постанова підлягають скасуванню з наступних підстав:

 Відповідно до укладеного між нами Договору на проведення ремонтних робіт № ___ від "___” _________ 200_ р. ми виконали ремонтно-будівельні роботи в приміщенні, яке знаходиться за адресою: м. ____________, вул. _____________, буд. ____.

Згідно п. ____ вказаного вище Договору, а також проектно-кошторисної документації, роботи були нами повністю завершені "___" _________ 200_ р. 

Акт прийому-передачі виконаних робіт був переданий відповідачу для підписання "___" _________ 200_ р. Згідно п. ____ вказаного Договору акт прийому-передачі виконаних робіт повинен бути підписаний відповідачем протягом ____ календарних днів після його отримання.

Однак, не дивлячись на те, що з часу, коли відповідач отримав вказаний акт пройшло вже ____ календарних днів, що набагато більше ніж встановлений Договором строк, вказаний акт залишається так і не підписаним. Будь-яких претензій щодо якості виконаних робіт відповідач нам не пред'являв.

П. ____ Договору на проведення ремонтних робіт № ___ від "___” _________ 200_ р. встановлено, що у випадку, якщо Замовник не підписує акт виконаних робіт у встановлені договором строки, ним сплачується Підряднику пеня в розмірі ____ % від вартості робіт по договору за кожен день прострочення. 

Таким чином, на день пред'явлення претензії пеня, яку відповідач зобов'язаний нам сплатити становить _______ гривень, відповідно до розрахунку:

з "___” _________ 200_ р. по "___” _________ 200_ р. – ___ днів

___ дні х _____ % х ______ грн. = _________ грн.

Разом з тим, всі зазначені в позовній заяві доводи судом прийняті до уваги не були.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 875, 882, 886 Цивільного кодексу України, а також  ст.ст. 107, 110, 111, 1119 - 11111  Господарського процесуального кодексу України, -

 

ПРОШУ:

 

1. Скасувати рішення Господарського суду м. Києва по справі № ____ від "___" __________ 200_ р. за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "_________” до Товариства з обмеженою відповідальністю "_________” про стягнення штрафних санкцій по Договору на проведення ремонтних робіт на суму ______ (____________________________) гривень.

2. Прийняти нове рішення, яким стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” суму пені в розмірі _____ гривень.

3. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” витрати по сплаті державного мита в розмірі _______ (_______________) гривень, а також витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу в розмірі 118,00 (сто вісімнадцять) гривень.

 

ДОДАТОК:  

1. Копія опису про відправку копії касаційної скарги відповідачу;

2. Копія квитанції про відправку копії касаційної скарги відповідачу;

3. Оригінал платіжного доручення про оплату державного мита.

 

 Всього на ______ аркушах.        

 

 Директор                                              ___________________

М П

Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар

«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0