ЛЕГАЛ-КОНСАЛТ

Середа, 17.04.2024, 18:50

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Про відшкодування вартості втраченого вантажу | Реєстрація | Вхід

Фірмовий бланк

 

Вих. № ________

від "___” __________ 200_ р.

 

Київський апеляційний господарський суд

01025, м. Київ, пров. Рильський, 8

 

ПОЗИВАЧА:        Товариства з обмеженою відповідальністю

"_______________"

_________, м. ___________________________,

вул. ______________,  буд. ____, к. ______

р/р № _______________  в АКБ "__________",

МФО __________, код ЄДРПОУ _______________

 

ВІДПОВІДАЧ:        Товариство з обмеженою відповідальністю

"_______________"

_________, м. ___________________________,

вул. ______________,  буд. ____, к. ______

р/р № _______________  в АКБ "__________",

МФО __________, код ЄДРПОУ _______________

  

 

АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА

на рішення Господарського суду м. Києва по справі

№ _____ від "___" __________ 200_ р. про відшкодування вартості втраченого вантажу на суму ______ (____________________________) гривень

  

"___” __________ 200_ року Господарським судом м. Києва (суддя _________________) було розглянуто справу № __________ за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” до Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” про стягнення вартості втраченого вантажу на суму ______ (____________________________) гривень, відповідно до якого у задоволенні позовних вимог нам було відмовлено повністю.

 Разом з тим, вказане рішення підлягає скасуванню, оскільки було прийняте без повного з’ясування всіх обставин, що мають значення для справи, з порушенням норм матеріального і процесуального права, викладені в ньому висновки не відповідають обставинам справи, а також недоведеними є ті обставини, які господарський суд визнав встановленими.

 Рішення підлягає скасуванню з наступних підстав:

 Відповідно до укладеного між нами Договору на транспортне обслуговування № ___ від "___” _________ 200_ р., "___” _________ 200_ р. відповідачем прийнято до перевезення за залізничною накладною  № ______ продукцію, а саме: _______________________________________ у кількості _____________________ на суму _________ (__________________________) гривень в контейнері з його пломбою за маршрутом: м. _______________ - м. _________________.

 Вантаж було пред'явлено до перевезення у повному обсязі.

 Після доставки вантажу до місця призначення і при його прийманні отримувачем була виявлена недостача вантажу в кількості __________ ________ на суму _________ (_________________________) гривень, відповідно до Комерційного акту від "___" _________ 200_ р., що був складений представниками отримувача в присутності представника регіональної торгово-промислової палати. 

 Таким чином, вартість втраченого відповідачем вантажу становить _________ (_________________________) гривень. 

В результаті цього, отримувач виставив нам рахунок про оплату вартості недопоставленої продукції на суму _________ (_________________________) гривень, який було нами оплачено "___" __________ 200_ р. відповідно до платіжного доручення № ____.

 Ми зверталися до відповідача з листами № ___ від "___" __________ 200_ р. та № ___ від "___" __________ 200_ р. про відшкодування нам завданої шкоди в результаті втрати, прийнятого до перевезення вантажу.

 "___" __________ 200_ р. нами була направлена відповідачу претензія № _____ про виконання наших вимог у добровільному порядку.

 Однак, наші неодноразові звернення, в тому числі і надіслана претензія, залишалися ним без відповіді. Ніяких дій для відшкодування нам вказаної шкоди відповідачем вчинено до цього часу не було.

 Разом з тим, всі зазначені в позовній заяві доводи судом прийняті до уваги не були.

 Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 623, 924, 925 Цивільного кодексу України, а також  ст.ст. 91, 93, 94, 103, 104 Господарського процесуального кодексу України, -

 

П Р О Ш У:

 

1. Скасувати рішення Господарського суду м. Києва по справі № ____ від "___" __________ 200_ р. за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "_________” до Товариства з обмеженою відповідальністю "_________” про стягнення вартості втраченого вантажу на суму ______ (____________________________) гривень.

             2. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” вартість втраченого вантажу на суму ______ (____________________________) гривень.

3. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” витрати по сплаті державного мита в розмірі _______ (_______________) гривень, а також витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу в розмірі 118,00 (сто вісімнадцять) гривень.

 

ДОДАТОК:  

1. Копія опису про відправку копії апеляційної скарги відповідачу;

2. Копія квитанції про відправку копії апеляційної скарги відповідачу;

3. Оригінал платіжного доручення про оплату державного мита.

 

 Всього на ______ аркушах.        

 


 Директор                                    ___________________

М П

 

 

 

Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар

«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0