Фірмовий бланк

 

Вих. № ________

від "___” __________ 200_ р.

 

Київський апеляційний господарський суд

01025, м. Київ, пров. Рильський, 8

 

ПОЗИВАЧА:        Товариства з обмеженою відповідальністю

"_______________"

_________, м. ___________________________,

вул. ______________,  буд. ____, к. ______

р/р № _______________  в АКБ "__________",

МФО __________, код ЄДРПОУ _______________

 

ВІДПОВІДАЧ:        Товариство з обмеженою відповідальністю

"_______________"

_________, м. ___________________________,

вул. ______________,  буд. ____, к. ______

р/р № _______________  в АКБ "__________",

МФО __________, код ЄДРПОУ _______________

 

 

АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА

на рішення Господарського суду м. Києва по справі

№ _____ від "___" __________ 200_ р. про стягнення заборгованості та завданих збитків по Договору перевезення на суму ______

(________________) гривень

  

 "___” __________ 200_ року Господарським судом м. Києва (суддя _________________) було розглянуто справу № __________ за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” до Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” про стягнення заборгованості та завданих збитків по Договору перевезення на суму ______ (____________________________) гривень, відповідно до якого у задоволенні позовних вимог нам було відмовлено повністю.

 Разом з тим, вказане рішення підлягає скасуванню, оскільки було прийняте без повного з’ясування всіх обставин, що мають значення для справи, з порушенням норм матеріального і процесуального права, викладені в ньому висновки не відповідають обставинам справи, а також недоведеними є ті обставини, які господарський суд визнав встановленими.

 Рішення підлягає скасуванню з наступних підстав:

 "___" __________ 200_ року між ТОВ "__________" і відповідачем було укладено Договір про транспортно-експедиторьке обслуговування № ____.

 Відповідно до Додатку № ___ до вказаного договору ми зобов’язались здійснити доставку вантажу, а саме ___ тонн пряжі за маршрутом: м. _____________ – м. _____________. Вказаний вантаж був доставлений в пункт призначення (м. _____________)  "___" __________ 200_ р. 

 В свою чергу, зобов’язання взяті відповідачем по вказаному Договору,  належним чином не були виконані, а саме: відповідачем порушений порядок і строки розрахунків встановлені вказаним Договором, згідно з яким, оплата повинна була здійснюватись протягом ___ банківських днів з моменту доставки вантажу в пункт призначення. Вантаж в повному обсязі був доставлений в пункт призначення "___" __________ 200_ р.

 Заборгованість за перевезення вантажу на день пред’явлення позовної заяви становить ____________ гривень.

 "___" __________ 200_ року нами відповідачу була пред'явлена претензія № ____ в якій були вказані всі зазначені вимоги, однак, як і інші наші неодноразові звернення до нього з проханням сплатити суму заборгованості, вона залишилася без відповіді. 

 Крім того, за грубе порушення прийнятих по договору зобов’язань щодо оплати за надані послуги у відповідності з Законом України "Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань” № 543/96 - ВР від 22.11.1996 р., відповідачу нараховано пеню у розмірі подвійної облікової ставки Національного Банку України від суми заборгованості за кожен день прострочення, що за період з "___” __________ 200_ р. по "___” __________ 200_ р. складає ________ (_________________________), згідно розрахунку:

Облікова ставка НБУ з "___” _________ 200_ р.  по "___” _________ 200_ р.  - ___ % річних

з "___” _________ 200_ р. по "___” _________ 200_ р. – ___ днів

___ дні х _____ % х ______ грн. = _________ грн.

 Також з вини відповідача стався понад нормований простій автомобілів:

А/м держ. номер _______ – _____ днів (з "___" __________ 200_ р. по "___" __________ 200_ р.);

А/м держ. номер _______ – _____ днів (з "___" __________ 200_ р. по "___" __________ 200_ р.).

            У зв’язку з цим, перевізник, який безпосередньо здійснював доставку вантажу в пункт призначення нарахував нам штраф за понад нормований простій автомобілів в розмірі ________ гривень (копія рахунку і платіжного доручення про його оплату додається ).

 Відповідно до ст.ст. 224, 225 ГК України до складу збитків, що підлягають відшкодуванню особою, яка допустила господарське правопорушення, включаються додаткові витрати, зокрема штрафні санкції, сплачені іншим суб’єктам, понесені стороною, яка зазнала збитків внаслідок порушення зобов’язання другою стороною .

 Крім того, згідно п. ____ укладеного між нами договору відповідач несе повну відповідальність за збитки завдані нам в результаті неналежного виконання умов даного Договору, безпідставну відмову в оплаті і неналежну оплату виставлених нами рахунків.

 Разом з тим, всі зазначені в позовній заяві доводи судом прийняті до уваги не були.

 Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 224, 225 ГК України, ст.ст. 611, 929, 931, 934 ЦК України, а також  ст.ст. 91, 93, 94, 103, 104 Господарського процесуального кодексу України, -

                                                          ПРОШУ:

           1. Скасувати рішення Господарського суду м. Києва по справі № ____ від "___" __________ 200_ р. за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "_________” до Товариства з обмеженою відповідальністю "_________” про стягнення заборгованості та завданих збитків по Договору перевезення на суму ______ (____________________________) гривень. 

2. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” суму заборгованості в розмірі _____ гривень, пеню в розмірі _______ гривень та суму завданих збитків в розмірі _____ гривень.

3. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” витрати по сплаті державного мита в розмірі _______ (_______________) гривень, а також витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу в розмірі 118,00 (сто вісімнадцять) гривень.

 

 ДОДАТОК:  

1. Копія опису про відправку копії апеляційної скарги відповідачу;

2. Копія квитанції про відправку копії апеляційної скарги відповідачу;

3. Оригінал платіжного доручення про оплату державного мита.

 

 Всього на ______ аркушах.         

 

Директор                                     ___________________

М П

 

 

Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар

«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0