Фірмовий бланк

 

Вих. № ________

від "___” __________ 200_ р.

 

Вищий господарський суд України

01011, м. Київ, вул. Копиленка, 6

 

ПОЗИВАЧА:        Товариства з обмеженою відповідальністю

"_______________"

_________, м. ___________________________,

вул. ______________,  буд. ____, к. ______

р/р № _______________  в АКБ "__________",

МФО __________, код ЄДРПОУ _______________

 

ВІДПОВІДАЧ:        Товариство з обмеженою відповідальністю

"_______________"

_________, м. ___________________________,

вул. ______________,  буд. ____, к. ______

р/р № _______________  в АКБ "__________",

МФО __________, код ЄДРПОУ _______________

 

 

КАСАЦІЙНА СКАРГА

на рішення Господарського суду м. Києва по справі

№ _____ від "___" __________ 200_ р. про стягнення заборгованості та штрафних

санкцій за несвоєчасну оплату товару по Договору купівлі-продажу

на суму ______ (____________________________) гривень

 

          "___” __________ 200_ року Господарським судом м. Києва (суддя _________________) було розглянуто справу № __________ за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” до Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” про стягнення заборгованості та штрафних санкцій за несвоєчасну оплату товару по Договору купівлі-продажу на суму ______ (____________________________) гривень, відповідно до якого у задоволенні позовних вимог нам було відмовлено повністю. 

"___” __________ 200_ року Київським апеляційним господарським судом (головуючий суддя _________________) було розглянуто нашу апеляційну скаргу на вказане рішення господарського суду по справі № __________ і винесено постанову, відповідно до якої рішення Господарського суду м. Києва залишено без змін, а нашу скаргу без задоволення. 

Разом з тим, вказане рішення і постанова підлягають скасуванню, оскільки були прийняті без повного з’ясування всіх обставин, що мають значення для справи, з порушенням норм матеріального і процесуального права, викладені в них висновки не відповідають обставинам справи, а також недоведеними є ті обставини, які судом визнані встановленими.

Рішення і постанова підлягають скасуванню з наступних підстав:

Відповідно до укладеного між нами Договору купівлі-продажу № ___ від "___” _________ 200_ р., за період з "___” _________ 200_ р. по "___” _________ 200_ р. нами було продано відповідачу столярні вироби в асортименті, надалі "товар” на загальну суму ____________ грн. згідно накладних:

№ ___ від "___” _________ 200_ р. на суму ____________ грн.;

№ ___ від "___” _________ 200_ р. на суму ____________ грн.;

№ ___ від "___” _________ 200_ р. на суму ____________ грн.

Відповідно до п.п. ___ зазначеного договору, оплата поставленого товару повинна проводитися в безготівковому порядку шляхом перерахування Покупцем грошових коштів на розрахунковий рахунок продавця, відповідно до наданого рахунку-фактури. 

Не дивлячись на це, оплата відповідачем повністю проведена не була. На даний час погашено лише _______ грн.

Ніяких дій для остаточного виконання зобов’язань та погашення наявної заборгованості відповідачем вчинено до цього часу не було. Наші неодноразові звернення залишалися ним без відповіді. 

Заборгованість на дату подання позовної заяви становить __________ грн., яка підтверджена Актом звірки взаємних розрахунків № ___ від "___” _________ 200_ р. 

За неналежне виконання договірних зобов’язань, а саме несвоєчасну оплату поставленого товару, відповідно до п. ___ вищевказаного Договору, відповідач зобов’язаний оплатити нам пеню в розмірі ___ % від загальної суми заборгованості за весь термін прострочення, але не більше подвійної облікової ставки Національного банку України, яка діяла в період нарахування пені, що становить _______ грн., відповідно до розрахунку:

Облікова ставка НБУ з "___” _________ 200_ р.  по "___” _________ 200_ р.  - ___ % річних

з "___” _________ 200_ р. по "___” _________ 200_ р. – ___ днів

___ дні х _____ % х ______ грн. = _________ грн.

Разом з тим, всі зазначені доводи судом прийняті до уваги не були.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 655, 656, 692 Цивільного кодексу України, а також  ст.ст. 107, 110, 111, 1119 - 11111  Господарського процесуального кодексу України, -

 

ПРОШУ:

 

1. Скасувати рішення Господарського суду м. Києва по справі № ____ від "___" __________ 200_ р. за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "_________” до Товариства з обмеженою відповідальністю "_________” про стягнення заборгованості та штрафних санкцій за несвоєчасну оплату товару по Договору купівлі-продажу на суму ______ (____________________________) гривень.

2. Прийняти нове рішення, яким стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” суму заборгованості в розмірі _____ гривень та суму пені в розмірі _____ гривень.

3. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” витрати по сплаті державного мита в розмірі _______ (_______________) гривень, а також витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу в розмірі 118,00 (сто вісімнадцять) гривень.

 

ДОДАТОК:  

1. Копія опису про відправку копії касаційної скарги відповідачу;

2. Копія квитанції про відправку копії касаційної скарги відповідачу;

3. Оригінал платіжного доручення про оплату державного мита.

 

 Всього на ______ аркушах.        

 

 Директор                                             ___________________

М П

 

 

 

Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар

«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0