Фірмовий бланк

 

Вих. № ________

від "___” __________ 200_ р.

 

Київський апеляційний господарський суд

01025, м. Київ, пров. Рильський, 8

 

ПОЗИВАЧА:        Товариства з обмеженою відповідальністю

"_______________"

_________, м. ___________________________,

вул. ______________,  буд. ____, к. ______

р/р № _______________  в АКБ "__________",

МФО __________, код ЄДРПОУ _______________

 

 ВІДПОВІДАЧ:        Товариство з обмеженою відповідальністю

"_______________"

_________, м. ___________________________,

вул. ______________,  буд. ____, к. ______

р/р № _______________  в АКБ "__________",

МФО __________, код ЄДРПОУ _______________

 

  

АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА

на рішення Господарського суду м. Києва по справі

№ _____ від "___" __________ 200_ р. про стягнення заборгованості та штрафних санкцій по Договору купівлі-продажу на суму ______ (____________________________) гривень

 

           "___” __________ 200_ року Господарським судом м. Києва (суддя _________________) було розглянуто справу № __________ за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” до Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” про стягнення заборгованості та штрафних санкцій по Договору купівлі-продажу на суму ______ (____________________________) гривень, відповідно до якого у задоволенні позовних вимог нам було відмовлено повністю. 

Разом з тим, вказане рішення підлягає скасуванню, оскільки було прийняте без повного з’ясування всіх обставин, що мають значення для справи, з порушенням норм матеріального і процесуального права, викладені в ньому висновки не відповідають обставинам справи, а також недоведеними є ті обставини, які господарський суд визнав встановленими.

 Рішення підлягає скасуванню з наступних підстав:

 "___” __________ 200_ року між ТОВ "_________” і відповідачем було укладено Договір № ____ купівлі-продажу продуктів харчування.  

 На виконання вказаного Договору, "___” __________ 200_ року відповідачем було отримано по видатковій накладній № _____ продукти харчування в асортименті, в кількості ____ штук на суму _______ грн., видатковій накладній № _____ продукти харчування в асортименті, в кількості ____ штук на суму _______ грн. 

 Всього відповідачем було отримано товару на загальну суму ______ гривень.

 Відповідно до п. ____ вищевказаного Договору передбачено, що "поставка товару здійснюється на умовах попередньої оплати або відстрочення платежу. При відстрочці платежу товар повинен бути оплачений не пізніше 14 календарних днів з моменту видачі товару Покупцю, якщо інший строк відстрочення платежу не встановлений в накладній”. Згідно видаткових накладних на товар, відстрочка платежу для відповідача становила по всім накладним ____ (______________)  календарних днів і відповідач повинен був розрахуватися за отриманий товар до "___” __________ 200_ р. 

 Відповідач своїх зобов’язань щодо оплати поставленого товару належним чином не виконав. Заборгованість на дату пред’явлення позовної заяви становить ______ гривень.

            Наші неодноразові звернення до відповідача з проханням сплатити суму заборгованості залишилися ним без розгляду. 

 За грубе порушення прийнятих по договору зобов’язань щодо оплати за отриманий товар у відповідності з Законом України "Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань” № 543/96 - ВР від 22.11.1996 р., відповідачу нараховано пеню у розмірі подвійної облікової ставки Національного Банку України від суми заборгованості за кожен день прострочення, що за період з "___” __________ 200_ р. по "___” __________ 200_ р. складає ________ (_________________________), згідно розрахунку що додається.

 Разом з тим, всі зазначені в позовній заяві доводи судом прийняті до уваги не були.

 Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 655, 656, 692 Цивільного кодексу України, а також  ст.ст. 91, 93, 94, 103, 104 Господарського процесуального кодексу України, -

 

ПРОШУ:

 

1. Скасувати рішення Господарського суду м. Києва по справі № ____ від "___" __________ 200_ р. за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "_________” до Товариства з обмеженою відповідальністю "_________” про стягнення заборгованості та штрафних санкцій по Договору купівлі-продажу на суму ______ (____________________________) гривень.

            2. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” суму заборгованості в розмірі _____ гривень та суму пені в розмірі _____ гривень.

3. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” витрати по сплаті державного мита в розмірі _______ (_______________) гривень, а також витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу в розмірі 118,00 (сто вісімнадцять) гривень.

 

 ДОДАТОК: 

1. Копія опису про відправку копії апеляційної скарги відповідачу;

2. Копія квитанції про відправку копії апеляційної скарги відповідачу;

3. Оригінал платіжного доручення про оплату державного мита.

 

 Всього на ______ аркушах.        

 

Директор                                                 ___________________

М П

 

 

 

 

Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар

«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0