Фірмовий бланк

 

Вих. № ________

від "___” __________ 200_ р.

 

Київський апеляційний господарський суд

01025, м. Київ, пров. Рильський, 8

 

ПОЗИВАЧА:        Товариства з обмеженою відповідальністю

"_______________"

_________, м. ___________________________,

вул. ______________,  буд. ____, к. ______

р/р № _______________  в АКБ "__________",

МФО __________, код ЄДРПОУ _______________

 

 ВІДПОВІДАЧ:        Товариство з обмеженою відповідальністю

"_______________"

_________, м. ___________________________,

вул. ______________,  буд. ____, к. ______

р/р № _______________  в АКБ "__________",

МФО __________, код ЄДРПОУ _______________

  

 

АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА

на рішення Господарського суду м. Києва по справі

№ _____ від "___" __________ 200_ р. про стягнення штрафних санкцій за затримку поставки товару

по Договору поставки на суму ______ (____________________________) гривень

  

"___” __________ 200_ року Господарським судом м. Києва (суддя _________________) було розглянуто справу № __________ за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” до Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” про стягнення штрафних санкцій за затримку поставки товару по Договору поставки на суму ______ (____________________________) гривень, відповідно до якого у задоволенні позовних вимог нам було відмовлено повністю.

 Разом з тим, вказане рішення підлягає скасуванню, оскільки було прийняте без повного з’ясування всіх обставин, що мають значення для справи, з порушенням норм матеріального і процесуального права, викладені в ньому висновки не відповідають обставинам справи, а також недоведеними є ті обставини, які господарський суд визнав встановленими.

 Рішення підлягає скасуванню з наступних підстав:

 Відповідно до укладеного між нами Договору поставки № ___ від "___” _________ 200_ р., за період з "___” _________ 200_ р. по "___” _________ 200_ р. відповідачем повинні були бути поставлені продовольчі товари в асортименті, надалі "товар” на загальну суму ____________ грн. 

Відповідно до п.п. ___ зазначеного договору, оплата поставленого товару була здійснена нами передоплатою, на суму _______ грн.

Однак, станом на "___” _________ 200_ р. відповідачем було поставлено товару лише на суму _________ гривень, згідно видаткових накладних:

№ ___ від "___” _________ 200_ р. на суму ____________ грн.;

№ ___ від "___” _________ 200_ р. на суму ____________ грн.;

№ ___ від "___” _________ 200_ р. на суму ____________ грн.

 Заборгованість по поставці товару становила: _______________ в кількості ________ штук на суму ___________ гривень, _______________ в кількості ________ штук на суму ___________ гривень, _______________ в кількості ________ штук на суму ___________ гривень.

 Після наших неодноразових звернень товар був поставлений у повному об'ємі з прострочкою ______ день по накладній № ___ від "___” _________ 200_ р. на суму ____________ грн.

 За неналежне виконання договірних зобов’язань, а саме несвоєчасну поставку товару, відповідно до п. ___ вищевказаного Договору, відповідач зобов’язаний оплатити нам пеню в розмірі ____ % від суми договору за кожен день прострочення поставки, що становить _______ грн., відповідно до розрахунку:

 з "___” _________ 200_ р. по "___” _________ 200_ р. – ___ днів

___ дні х _____ % х ______ грн. = _________ грн.

Разом з тим, всі зазначені в позовній заяві доводи судом прийняті до уваги не були.

 Враховуючи вищевикладене та керуючись ст. 712 Цивільного кодексу України, а також  ст.ст. 91, 93, 94, 103, 104 Господарського процесуального кодексу України, -

 

ПРОШУ:

1. Скасувати рішення Господарського суду м. Києва по справі № ____ від "___" __________ 200_ р. за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "_________” до Товариства з обмеженою відповідальністю "_________” про стягнення штрафних санкцій за затримку поставки товару по Договору поставки на суму ______ (____________________________) гривень. 

2. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” суму пені в розмірі _____ гривень.

3. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” витрати по сплаті державного мита в розмірі _______ (_______________) гривень, а також витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу в розмірі 118,00 (сто вісімнадцять) гривень.

 

 ДОДАТОК:  

1. Копія опису про відправку копії апеляційної скарги відповідачу;

2. Копія квитанції про відправку копії апеляційної скарги відповідачу;

3. Оригінал платіжного доручення про оплату державного мита.

 

 Всього на ______ аркушах.        

 

 Директор                                ___________________

М П

Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар

«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0