ЛЕГАЛ-КОНСАЛТ

Четвер, 30.05.2024, 21:58

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Про відшкодування вартості вантажу, якого не вистачає | Реєстрація | Вхід

Фірмовий бланк

 

Вих. № ________

від "___” __________ 200_ р.

 

Вищий господарський суд України

01011, м. Київ, вул. Копиленка, 6

 

ПОЗИВАЧА:        Товариства з обмеженою відповідальністю

"_______________"

_________, м. ___________________________,

вул. ______________,  буд. ____, к. ______

р/р № _______________  в АКБ "__________",

МФО __________, код ЄДРПОУ _______________

 

ВІДПОВІДАЧ:        Товариство з обмеженою відповідальністю

"_______________"

_________, м. ___________________________,

вул. ______________,  буд. ____, к. ______

р/р № _______________  в АКБ "__________",

МФО __________, код ЄДРПОУ _______________

 

 

  КАСАЦІЙНА СКАРГА

на рішення Господарського суду м. Києва по справі

№ _____ від "___" __________ 200_ р. про відшкодування вартості вантажу, якого не вистачає

на суму ______ (____________________________) гривень

 

         "___” __________ 200_ року Господарським судом м. Києва (суддя _________________) було розглянуто справу № __________ за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” до Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” про відшкодування вартості вантажу, прийнятого до перевезення і якого не вистачало при його доставці отримувачу на суму ______ (__________________________) гривень, відповідно до якого у задоволенні позовних вимог нам було відмовлено повністю. 

            "___” __________ 200_ року Київським апеляційним господарським судом (головуючий суддя _________________) було розглянуто нашу апеляційну скаргу на вказане рішення господарського суду по справі № __________ і винесено постанову, відповідно до якої рішення Господарського суду м. Києва залишено без змін, а нашу скаргу без задоволення. 

 Разом з тим, вказане рішення і постанова підлягають скасуванню, оскільки були прийняті без повного з’ясування всіх обставин, що мають значення для справи, з порушенням норм матеріального і процесуального права, викладені в них висновки не відповідають обставинам справи, а також недоведеними є ті обставини, які судом визнані встановленими.

 Рішення і постанова підлягають скасуванню з наступних підстав:

 Відповідно до укладеного між нами Договору на транспортне обслуговування № ___ від "___” _________ 200_ р., "___” _________ 200_ р. Відповідачем прийнято до перевезення за товарно-транспортною накладною  № ______ продукцію, а саме: _________________________________________ у кількості _________ _______________________ на суму _________ (__________________________) гривень за маршрутом: м. _____ ___________ - м. _________________.

 Вантаж до перевезення було прийнято на складі водієм відповідача, зауважень щодо недостачі від нього не надходило, про що свідчить його підпис у товарно-транспортній накладній.

 Після доставки вантажу до місця призначення і при його прийманні отримувачем була виявлена недостача вантажу в кількості __________ ________ на суму _________ (_________________________) гривень, відповідно до Акту приймання продукції по кількості і якості від "___" _________ 200_ р., що був складений представниками отримувача в присутності представника регіональної торгово-промислової палати. Крім того, вказаний акт було підписано і водієм відповідача, а також проставлено відповідний запис в товарно-транспортній накладній. 

Таким чином, вартість вантажу, якого не вистачає становить _________ (_________________________) гривень.

 В результаті цього, отримувач виставив нам рахунок про оплату вартості недопоставленої продукції на суму _________ (_________________________) гривень, який було нами оплачено "___" __________ 200_ р. відповідно до платіжного доручення № ____. 

 Ми зверталися до відповідача з листами № ___ від "___" __________ 200_ р. та № ___ від "___" __________ 200_ р. про відшкодування нам завданої шкоди в результаті недостачі, прийнятого до перевезення вантажу.

 "___" __________ 200_ р. нами була направлена відповідачу претензія № _____ про виконання наших вимог у добровільному порядку.

 Однак, наші неодноразові звернення, в тому числі і надіслана претензія, залишалися ним без відповіді. Ніяких дій для відшкодування нам вказаної шкоди відповідачем вчинено до цього часу не було.

 Разом з тим, всі зазначені в позовній заяві доводи судом прийняті до уваги не були.

 Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 623, 924, 925 Цивільного кодексу України, а також  ст.ст. 107, 110, 111, 1119-11111  Господарського процесуального кодексу України, -

 

ПРОШУ:

 

1. Скасувати рішення Господарського суду м. Києва по справі № ____ від "___" __________ 200_ р. за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "_________” до Товариства з обмеженою відповідальністю "_________” про відшкодування вартості вантажу, прийнятого до перевезення і якого не вистачало при його доставці отримувачу на суму ______ (____________________________) гривень.

2. Прийняти нове рішення, яким стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” вартість вантажу, прийнятого до перевезення і якого не вистачало при його доставці отримувачу в розмірі ______ (____________________________) гривень.

3. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” витрати по сплаті державного мита в розмірі _______ (_______________) гривень, а також витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу в розмірі 118,00 (сто вісімнадцять) гривень.

 

 ДОДАТОК:  

1. Копія опису про відправку копії касаційної скарги відповідачу;

2. Копія квитанції про відправку копії касаційної скарги відповідачу;

3. Оригінал платіжного доручення про оплату державного мита.

 

 Всього на ______ аркушах.        

 

 Директор                                              ___________________

М П

Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар

«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0