Фірмовий бланк

 

Вих. № ________

від "___” __________ 200_ р.

 

Київський апеляційний господарський суд

01025, м. Київ, пров. Рильський, 8

 

ПОЗИВАЧА:        Товариства з обмеженою відповідальністю

"_______________"

_________, м. ___________________________,

вул. ______________,  буд. ____, к. ______

р/р № _______________  в АКБ "__________",

МФО __________, код ЄДРПОУ _______________

 

 ВІДПОВІДАЧ:        Товариство з обмеженою відповідальністю

"_______________"

_________, м. ___________________________,

вул. ______________,  буд. ____, к. ______

р/р № _______________  в АКБ "__________",

МФО __________, код ЄДРПОУ _______________

  

 

АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА

на рішення Господарського суду м. Києва по справі

№ _____ від "___" __________ 200_ р. про стягнення страхової виплати і штрафних санкцій по Договору страхування на суму ______

(____________________________) гривень

 

           "___” __________ 200_ року Господарським судом м. Києва (суддя _________________) було розглянуто справу № __________ за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” до Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” про стягнення страхової виплати та штрафних санкцій по Договору страхування на суму ______ (____________________________) гривень, відповідно до якого у задоволенні позовних вимог нам було відмовлено повністю. 

             Разом з тим, вказане рішення підлягає скасуванню, оскільки було прийняте без повного з’ясування всіх обставин, що мають значення для справи, з порушенням норм матеріального і процесуального права, викладені в ньому висновки не відповідають обставинам справи, а також недоведеними є ті обставини, які господарський суд визнав встановленими.

 Рішення підлягає скасуванню з наступних підстав:

 "___” _________ 200_ р. між нами було укладено Договір № ___ страхування цивільної відповідальності за збитки, спричинені дорожньо-транспортною пригодою. 

 Відповідно до п. ____ вказаного Договору, відповідач зобов'язувався у разі настання страхового випадку і спричинення шкоди нашому транспортному засобу, який нам належить на праві власності, марки ______, державний номер ___________, № кузову _______________, № шасі _____________, виплатити нам страхову виплату протягом ______ календарних днів після нашого звернення. 

  "___” _________ 200_ р. відбулася дорожньо-транспортна пригода, в результаті якої було пошкоджено наш транспортний засіб марки ______, державний номер ___________, № кузову _______________, № шасі _____________, чим спричинено нам збитки на суму _______ (______________________) гривень, відповідно до експертного висновку, наданого _______________________________________________________.

 Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду було направлено відповідачу у відповідності з п. ____ зазначеного вище Договору - "___” _________ 200_ р., а "___” _________ 200_ р. ним було складено страховий акт.

 Страхову виплату відповідач зобов'язаний був провести до "___” _________ 200_ р. 

 Однак, не дивлячись на це, оплата ним у встановлені строки проведена так і не була. 

 Наші неодноразові звернення залишилися відповідачем без відповіді. 

 Заборгованість по виплаті на дату подання позовної заяви становить __________ грн. 

 За неналежне виконання договірних зобов’язань, а саме несплату страхової виплати, відповідно до п. ___ вищевказаного Договору, відповідач зобов’язаний оплатити нам пеню в розмірі ___ % від загальної суми заборгованості за кожен день прострочення, що становить _______ грн., відповідно до розрахунку:

 з "___” _________ 200_ р. по "___” _________ 200_ р. – ___ днів

___ дні х _____ % х ______ грн. = _________ грн.

Разом з тим, всі зазначені в позовній заяві доводи судом прийняті до уваги не були.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 979, 980, 988, 992 Цивільного кодексу України, а також  ст.ст. 91, 93, 94, 103, 104 Господарського процесуального кодексу України, -

 

ПРОШУ:

 

             1. Скасувати рішення Господарського суду м. Києва по справі № ____ від "___" __________ 200_ р. за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "_________” до Товариства з обмеженою відповідальністю "_________” про стягнення страхової виплати та штрафних санкцій по Договору страхування на суму ______ (____________________________) гривень. 

2. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” страхову виплату в розмірі ________ грн. та суму пені в розмірі _______ грн.

3. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "__________” витрати по сплаті державного мита в розмірі _______ (_______________) гривень, а також витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу в розмірі 118,00 (сто вісімнадцять) гривень.

 

 ДОДАТОК:  

1. Копія опису про відправку копії апеляційної скарги відповідачу;

2. Копія квитанції про відправку копії апеляційної скарги відповідачу;

3. Оригінал платіжного доручення про оплату державного мита.

 

 Всього на ______ аркушах.        

 


 Директор                                           ___________________

М П

 

Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар

«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0